درباره ما

متروپل تبریزکه شعبه‌های دیگر آن در تبریز و اردبیل فعالیت دارند، زیرمجموعه مؤسسه “آموزش عالی آزاد فرهنگ متین” است. این مؤسسه که در سال 1384 فعالیت خود را آغاز کرده است، به عنوان نماینده رسمی متروپل آنکارا در ایران فعالیت می‌کند. متروپل تبریز (تهران)، متروپل تبریز و اردبیل در حال حاضر، با مجوز وزارت علوم، تحقیقات و فناوری؛ به برگزاری دوره‌های آموزشی آزمون‌های بین ‌المللی می‌پردازند که آزمون‌های یوس، تومر، آلس و SAT؛ از آن جمله هستند.

شاید جالب باشد که بدانید مؤسسه متروپل تبریز از آغاز فعالیت تاکنون، به بیش از 1000 متقاضی ادامه تحصیل در ترکیه، در زمینه آزمون یوس خدماتی را ارائه کرده است. حاصل این خدمات نیز، قبولی بیش از 60 درصد دانش‌آموزان مؤسسه در دانشگاه‎های دولتی ترکیه بوده است. لازم به ذکر است که ما در متروپل تبریز، از حضور بهترین استادان در حوزه یوس بهره برده‌ایم. بیشتر اساتید، دارای مجوز تدریس هوش و استعداد تحصیلی از مؤسسه CIKD کانادا هستند.

علاوه بر برگزاری دوره‌های آموزشی آنلاین و حضوری، منابع و کتاب‌های دسته اول آزمون یوس، در این موسسه در اختیار متقاضیان قرار می‌گیرند. جالب است بدانید که بر اساس نظرسنجی‌های انجام شده از دانش ‎آموزان؛ متروپل تبریز رتبه هفتم کلاس‌های حضوری را در میان 37 شعبه مؤسسه به خود اختصاص داده است. همچنین، نام متروپل تبریز در جایگاه اول برگزاری کلاس‌های آنلاین آزمون یوس دیده می‎شود. در این زمینه، مطابق با آخرین نظرسنجی‌ها در خرداد 1400؛ رضایت دانش ‌آموزان از دوره‌های آنلاین 86.5 درصد بوده است.

با این حال، متروپل تبریز خدمات خود را به برپایی کلاس‌های آموزشی محدود نکرده است. ما بر این باور هستیم که متقاضیان و والدین آنها برای موفقیت در این مسیر، تنها نیازمند کمک آموزشی نیستند. در همین راستا، مشاوران متخصص و مجرب متروپل تبریز؛ ابعاد و فرایندهای مرتبط به آزمون یوس را برای دانش‌آموزان تشریح می‌کنند. در این میان، متقاضیان می‌توانند حتی در انتخاب دانشگاه و رشته دلخواه خود هم، از مشاوره‌های رایگان بهره‌مند شوند. علاوه بر این مؤسسه متروپل تبریز، خود را متعهد به همراهی با دانش ‌آموزان در هنگام آزمون و پس از آن، می‌داند. از همین رو، خدماتی مانند ثبت نام در آزمون، دریافت کارنامه و تحلیل آن نیز، به شما ارائه می‌شود.

ما همچنین، بر آن هستیم تا از طریق برگزاری دوره‌های آنلاین آزمون تومر و اعطای گواهینامه پایان دوره از متروپل ترکیه، مسیر تحصیل و کار را در این کشور برایتان هموار کنیم. ضمن اینکه، دانلود نمونه سوالات آزمون SAT به همراه پاسخ‌های تشریحی، شما را برای شرکت در این آزمون ورودی، آماده می‌کند. در پایان باید اضافه کنیم که متروپل تبریز، رضایت کامل متقاضیان را هدف اصلی خود می‌داند. برای نیل به این هدف، حتی کلاس‌ها نیز در فضایی سرسبز و بزرگ برپا می‌شوند تا همه چیز برای موفقیت در آزمون، آماده باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.